• 1402/12/13 - 16:57
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت کانون کارگزاران بورس برگزار شد:

نشست صمیمانه فعالان بازارسرمایه با رییس سازمان بورس

روز گذشته کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، میزبان ریاست محترم سازمان بورس و اوراق بهادار بود تا در نشستی صمیمانه به همراه جمعی از فعالان بازارسرمایه دغدغه‌های موجود در بازارسرمایه را مورد طرح و بررسی قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس، روز گذشته شنبه 12 اسفند ماه، جمعی از فعالان بازارسرمایه، دبیر کل و مدیران ارشد کانون کارگزاران در نشستی صمیمانه دغدغه‌های خود در خصوص بازارسرمایه  را با رییس سازمان بورس و اوراق بهادار مطرح کردند.    

موضوعات مرتبط با بازارگردانی، نقش صندوق و تثبیت در معاملات بازار سرمایه، برنامه‌های سازمان بورس برای سال آینده، اقدامات مدیران سازمان بورس در  برابر برخی تصمیمات خلق الساعه، میزان تامین مالی صورت گرفته از طریق بازار سرمایه، گسترش حلقه‌های مشورتی، تجدید ارزیابی دارایی‌ها و... برخی از مسایل مطرح شده در این نشست بودند.

عظیم ثابت، دبیر کل کانون کارگزاران بورس در خصوص شکلگیری این جلسه بیان کرد: کانون کارگزاران همواره از مجاری مختلفی مانند کارگروه‌ها، نشست‌های تخصصی و ... در حال ثبت مسایل و دغدغه‌های فعالان بازارسرمایه و نیز صنعت کارگزاری است، در همین راستا تصمیم گرفتیم تا نشستی را به منظور انتقال مستقیم مشکلات بازار سرمایه به رئیس  سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار کنیم تا با همفکری و بیان دغدغه های موجود نسبت به بررسی آن اقدامات لازم انجام شود.

او تاکید کرد: کانون کارگزاران بورس در تلاش است، ضمن تشکیل سلسله نشست‌هایی با حضور ارکان و مسئولان بازار سرمایه، همراه با اعضای خود بتواند در راستای کاهش دغدغه‌های صنعت کارگزاری بهبود مدیریت، توسعه بازار سرمایه، کنترل ریسک‌ها غیر سیستماتیک و... گام‌های موثری را بردارد.

این خبر تکمیل می شود...

 
  • گروه خبری : اخبار بورس
  • کد خبر : 581
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم