• 1402/11/16 - 15:39
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

شرکت ‌کارگزاری «پاداش» و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی «راتا» به کانون کارگزاران بورس پیوستند

شرکت‌ کارگزاری «پاداش» و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی «راتا» به عنوان اعضای جدید به جمع اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار پیوستند؛ به این ترتیب جمع کارگزاران عضو این کانون به عدد 115 و صندوق‌های اختصاصی بازارگردانی به عدد 95 رسید.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، از ابتدای سال 1402 تاکنون 7 شرکت کارگزاری و 9 صندوق اختصاصی بازارگردانی نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شدند و به جمع اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار پیوستند، شرکت‌ کارگزاری «پاداش» و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی «راتا» دو عضوی هستند که به تازگی به عنوان اعضای جدید به جمع اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار اضافه شدند.

شایان ذکر است، قاسم عاشوری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره و نیز کوروش شمس رییس هیات مدیره کارگزاری پاداش است؛ همچنین شرکت سبدگردان کارا، مدیر صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی «راتا» و متولی آن موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت رهیافت و همکاران است.

یادآور می‌شود، براساس تبصره 3 ماده 15 دستورالعمل صدور مجوز تاسیس و فعالیت کارگزاری‌ها، شروع به فعالیت شرکت کارگزاری نزد هر یک از بورس‌ها منوط به عضویت در کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و بورس مربوطه است.

  • گروه خبری : اخبار بورس
  • کد خبر : 572

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید