• 1402/02/27 - 12:06
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار دبیرکل جدید با رؤسای کارگروه‌های کانون

دبیرکل جدید کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار طی نشستی با روسای کارگروه های این کانون دیدار کرد و در این دیدار ضمن تاکید بر ارائه خروجی این کارگروه ها حول محورهای مرتبط توسط روسای کارگروه به هیئت مدیره کانون گفت: ضروری است برای رسیدن به نتیجه مطلوب با توجه به وجود موضوعات مشترک در این کارگروه‌ها تعامل و ارتباط کافی بین آنها وجود داشته باشد؛ همچنین مسائل و موضوعات هر کارگروه ‌در سایر کارگروه‌ها مطرح و اطلاعات به اشتراک گذاشته شود.

به گزراش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، عظیم ثابت دبیرکل جدید کانون کارگزاران در این دیدار با اشاره به اهمیت کارکرد کارگروه‌ها در بررسی و کمک به رفع مسایل صنعت، برگزاری این کارگروه‌ها را جزو الویت‌های کاری خود دانست و افزود: کارگروه‌ها باید خروجی مطلوب و نتایج مثبتی را در گره‌گشایی موضوعات مرتبط به خود همراه داشته باشند.

او با بیان اینکه رؤسای کارگروه‌ها باید نتایج جلسات و پیگیری‌های خود را در هیئت مدیره کانون ارائه دهند، بیان کرد: ضروری است برای رسیدن به نتیجه مطلوب با توجه به وجود موضوعات مشترک در این کارگروه‌ها تعامل و ارتباط کافی بین آنها وجود داشته باشد؛ همچنین مسائل و موضوعات هر کارگروه ‌در سایر کارگروه‌ها مطرح و اطلاعات به اشتراک گذاشته و همفکری شود.

در ادامه این جلسه رؤسای کارگروه‌ها با معرفی خود موضوعات پیگیری و نتایج حاصل در دوره قبلی کارگروه ها را به صورت مختصر شرح دادند.

عظیم ثابت در پایان با بیان اینکه از تمام بسترهای موجود در کانون در راستای حصول نتایج کارگروه‌ها استفاده خواهد کرد، گفت: به منظور افزایش آگاهی و به روز شدن اطلاعات اعضا، 50 درصد تخفیف استفاده از دوره‌های آموزشی کانون برای اعضای کارگروه‌ها در نظر گرفته شده است.

  • گروه خبری : اخبار بورس,اخبار داخلی
  • کد خبر : 462

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید