• 1402/12/15 - 17:31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نشستی با حضور کارگزاران و مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران؛

سامانه معاملات و الگوریتم‌های نظارت بر معاملات بررسی شد + عکس

امروز کارگزاران طی نشستی دغدغه‌ها و مسایل خود را با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در خصوص سامانه معاملات و الگوریتم‌های نظارت بر معاملات درمیان گذاشتند. این نشست در راستای ایجاد تعامل بیشتر کارگزاران با شرکت مدیریت فناوری بورس تهران با محوریت طرح دغدغه‌ها و بررسی پیشنهادات تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، امروزسه ‌شنبه 15اسفند ماه، جمعی از کارگزاران عضو کانون در نشستی با حضور علی حسنی، مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به همراه برخی مدیران ارشد این شرکت، همچنین دبیرکل و مدیران ارشد کانون کارگزاران بورس به طرح مسایل روز و دغدغه‌های مربوط به سامانه معاملات و الگوریتم‌های نظارت بر معاملات پرداختند.

بررسی مسایل مربوط به سامانه‌های نظارتی کانون کارگزاران با شرکت مدیریت فناوری؛ امنیت اطلاعات معاملاتی شرکت‌های کارگزاری؛ تشکیل جلسات فنی به منظور بررسی ایرادات سامانه‌های مرتبط با مدیریت فناوری؛ اسناد لازم برای توسعه OMSها؛ دسترسی به الگوهای نظارتی سازمان و بورس‌ها برای تهیه الگوهای مشابه در شرکت‌های کارگزاری و ... تنها برخی از محورهایی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

یادآور می‌شود، کانون کارگزاران بورس در تلاش است ضمن تشکیل سلسله نشست‌هایی با حضور ارکان و مسولان بازار‌سرمایه، همراه با شرکت‌های کارگزاری عضو خود بتواند در راستای کاهش دغدغه‌های صنعت کارگزاری و ایجاد راه حل برای توسعه آن گام بردارد، در همین راستا کانون کارگزاران بورس تاکنون با مدیران عامل فرابورس، بورس تهران، معاونت‌ها و مدیران ارشد سازمان بورس و بورس کالای ایران و ... جلسات همفکری را برگزار کرده است. 

 

  • گروه خبری : اخبار بورس
  • کد خبر : 582
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر