• 1401/06/16 - 15:48
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
بعد از گذشت قریب به یک دهه اتفاق افتاد:

ورود شرکت کارگزاری جدید به جمع اعضاء کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار

با گذشت حدود 12 سال از ثبت آخرین شرکت کارگزاری نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت کارگزاری «پویان» به عنوان عضو جدید، به عنوان صد و نهمین شرکت کارگزاری به جمع اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار ملحق شد.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، هدی توانائی مدیر امور اعضا و اشخاص وابسته به اعضای این کانون، با اعلام این خبر گفت: آخرین شرکت کارگزاری ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار حدود سال 1389 آغاز به فعالیت کرده است. در نظر داشته باشید براساس تبصره 3 ماده 15 دستورالعمل صدور مجوز تاسیس و فعالیت کارگزاری‌ها، شروع به فعالیت شرکت کارگزاری نزد هر یک از بورس‌ها منوط به عضویت در کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و بورس مربوطه است.

هدی توانائی افزود: شرکت کارگزاری «پویان» که فروردین ماه سال جاری نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده و کاملا خصوصی است، در آخرین جلسه هیئت مدیره کانون کارگزاران بورس و اوراق بهاداربه عضویت این کانون درآمد.

شایان ذکر است، مدیرعامل شرکت کارگزاری «پویان» جناب آقای محمدعلی شریفی نیا هستند که پیش از این مدیرعامل شرکت کارگزاری مبین سرمایه بوده‌اند

  • گروه خبری : اخبار بورس,اخبار داخلی
  • کد خبر : 417
کلمات کلیدی
محمد  رستگار
خبرنگار

محمد رستگار

نظرات

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

امیر خوشی

امیر خوشی

01/07/06 - 15:08

باسلام بسیار عالی ست

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید