• 1402/12/09 - 15:42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز در کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار؛

نشست همفکری کارگزاران با مدیرعامل و مدیران ارشد بورس کالا برگزار شد + عکس

امروز کارگزاران عضو کانون کارگزاران بورس طی نشستی دغدغه‌ها و مسایل خود را با مدیرعامل و مدیران ارشد بورس کالای ایران در میان گذاشتند و در خصوص موضوعات مختلف مرتبط با صنعت کارگزاری و بورس کالا مانند مسایل مربوط به تسویه و معاملات کالایی، آنلاین شدن معاملات کالا، خودرو، توسعه ابزارهای مالی، تالار کیش، تسویه اعتباری، اتاق پایاپای، در نظر گرفتن کف کارمزد معاملات و ... به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، امروز چهار‌شنبه 9 اسفند ماه، جمعی از کارگزاران عضو کانون در نشستی با حضور سیدجواد جهرمی، مدیرعامل بورس کالای ایران؛ محمد نوروزپور، مدیر تسویه و پایاپای و مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالا، دبیرکل و مدیران ارشد کانون کارگزاران بورس به طرح مسایل روز مرتبط با صنعت کارگزاری و بورس کالای ایران پرداختند.
بررسی مسایل مربوط به تسویه و معاملات کالایی، آنلاین شدن معاملات کالا، خودرو، بازگشت معاملات آتی سکه، جابه‌جایی تالار کیش، تسویه اعتباری، اتاق پایاپای، در نظر گرفتن کف کارمزد معاملات و ... تنها برخی از موضوعات طرح شده در این نشست بودند.
عظیم ثابت، دبیرکل کانون کارگزاران در این نشست با اشاره به چالش‌های بازار در حوزه بورس کالا و تلاش‌های بورس کالا برای حل و رفع آنها، گفت: این مسایل در کارگروهی با حضور کارگزاران و فعالان بورس کالا بررسی و نتایج آن با بورس کالای ایران در میان گذاشته می‌شود. 
سید جواد جهرمی، مدیرعامل بورس کالای ایران نیز بعد از پاسخ به پرسش‌های کارگزاران و بررسی دغدغه‌های موجود، بیان کرد: در تلاشیم تا در خصوص مسایل مربوط به معاملات بورس کالا، همواره از کارگزاران و کانون کارگزاران بورس برای بهبود عملکردها نظرسنجی شود.  
یادآور می‌شود، کانون کارگزاران بورس در تلاش است ضمن تشکیل سلسله نشست‌هایی با حضور ارکان و مسولان بازار‌سرمایه، همراه با شرکت‌های کارگزاری عضو خود بتواند در راستای کاهش دغدغه‌های صنعت کارگزاری و ایجاد راه حل برای توسعه آن گام بردارد، در همین راستا کانون کارگزاران بورس تاکنون با مدیران عامل فرابورس، بورس تهران، معاونت‌ها و مدیران ارشد سازمان بورس و بورس کالای ایران و ... جلسات همفکری را برگزار کرده است.
  • گروه خبری : اخبار بورس,اخبار داخلی
  • کد خبر : 579

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید