• 1402/12/19 - 09:33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شرکت ‌کارگزاری «پویش البرز»؛ عضو جدید کانون کارگزاران شد

شرکت‌ کارگزاری «پویش البرز» به عنوان عضو جدید به جمع اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار پیوست؛ به این ترتیب جمع کارگزاران عضو این کانون به عدد 116 رسید. کمال خان‌زاده، مدیرعامل سابق شرکت‌های کارگزاری رضوی و کارگزاری ملل، از فعالان قدیمی بازار نیز مدیر عامل جدید این کارگزاری است.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، از ابتدای سال 1402 تاکنون 7 شرکت کارگزاری و 9 صندوق اختصاصی بازارگردانی نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شدند و به جمع اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار پیوستند، شرکت‌ کارگزاری «پویش البرز» نیز به تازگی به عنوان عضو جدید به جمع اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار اضافه شده است.

شایان ذکر است، موسسین و سهامداران این کارگزاری شرکت بیمه البرز 30 درصد و ۵ نفر اشخاص حقیقی با ۷۰ درصد سهام به عنوان مالکین این کارگزاری هستند؛ همچنین این کارگزاری در تاریخ ۱۲اسفند مجوز فعالیت در بورس اوراق بهادار، فرابورس، کالا و انرژی را از سازمان بورس واوراق بهادار اخذ کرده است.

کمال خان زاده، مدیرعامل سابق شرکت‌های کارگزاری رضوی و کارگزاری ملل، از فعالان قدیمی بازار نیز مدیر عامل جدید کارگزاری «پویش البرز» است.  

یادآور می‌شود، براساس تبصره 3 ماده 15 دستورالعمل صدور مجوز تاسیس و فعالیت کارگزاری‌ها، شروع به فعالیت شرکت کارگزاری نزد هر یک از بورس‌ها منوط به عضویت در کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و بورس مربوطه است.

برای مراجعه به سایت کارگزاری «پویش البرز» اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : اخبار بورس
  • کد خبر : 583
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم