• 1401/10/04 - 11:38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دومین دوره تخصصی آموزشی «مدیریت فناوری اطلاعات نهادهای مالی» برگزار می‌شود

کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در نظر دارد در راستای ارتقای دانش فعالان وعلاقه‌مندان بازار سرمایه، نوبت دوم از دوره آموزشی کاربردی «مدیریت فناوری اطلاعات نهادهای مالی» را به‌ طور حضوری ویژه اعضای اشخاص حقوقی برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار؛ گواهی‌نامه کاربردی «مدیریت فناوری اطلاعات نهادهای مالی» ششمین مدرک کاربردی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار است که ذیل ضوابط برگزاری دوره‌های آموزش حرفه‌ای و صدور گواهی‌نامه کاربردی مصوب سال 1391 هیئت مدیره کانون و اصلاحیه‌های بعد آن تعریف شده است.

این گواهی‌نامه کاربردی برای کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات که هر یک از وظایف مرتبط با امور فناوری اطلاعات یک نهاد مالی را بر عهده دارد، تعریف شده است.

حمید حسن‌آبادی، مدیر سابق فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار، روح‌اله دهقان، مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، احمد سحرخیز، مدیر سابق فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار، حامد سنجری، رئیس مرکز نظارت بر امنیت اطلاعات بازار سرمایه، علی وفای زنجانی، مدرس و فعال بازار سرمایه و وحید واشقانی فراهانی، حقوق‌دان بازار سرمایه از مدرسان این دوره هستند.

این دوره از 15 دی ماه به طور حضوری آغاز می شود و علاقمندان می توانند اکنون برای ثبت نام آن اقدام کنند.

یادآور می‌شود؛ دوره آموزش حرفه‌ای و مواد درسی این دوره آموزشی با هدف غنا بخشیدن به برنامه آموزشی مدیران فناوری اطلاعات نهادهای مالی تدوین و پس از تصویب در چهارصد و سی وچهارمین جلسه هیات مدیره این کانون، قابل اجرا بوده و از تیر ماه سال 1401 مورد بهره‌‌برداری قرار گرفته است.

 نخستین دوره گواهی‌نامه کاربردی «مدیریت فناوری اطلاعات نهادهای مالی» نیز شهریور ماه برگزار شد که اکنون و به دنبال تقاضا برای برگزاری مجدد آن برگزار می شود.

علاقمندان برای آگاهی از جزییات بیشتر و نحوه ثبت نام در این دوره می توانند به سامانه آموزش کانون کارگزاران  https://lms.seba.ir/podman/it2  مراجعه کنند.  

 

  • گروه خبری : اخبار بورس,اخبار داخلی
  • کد خبر : 441
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید