• 1401/07/12 - 09:39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت پانزدهمین سالروز تاسیس کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و روز «کارگزار» برگزار می‌شود؛

جشنواره تخفیف آموزشی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار

علاقمندان دوره‌های آموزشی کانون کارگزاران بورس واوراق بهادار می‌توانند به مناسبت پانزدهمین سالروز تاسیس کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و روز «کارگزار» از تخفیفات و شرایط ویژه این مجموعه به مدت دو هفته بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، این کانون در نظر دارد به مناسبت سالروز تاسیس خود چهاردهم مهر ماه، این روز را  به عنوان «روز کارگزار» معرفی کند. به همین مناسبت واحد آموزش این مجموعه در نظر دارد تخفیفات و شرایط ویژه را برای استفاده از دوره‌های آموزشی اعمال کند که به مدت یک هفته قابل استفاده است.

به همین مناسبت از تاریخ 14 مهرماه 1401 تا پایان مهرماه، مجموعهای از تخفیف‌ها در برخی دوره‌های آموزشی توسط واحد آموزش قابل ارائه به دانش‌پذیران ارجمند است. به گفته مسلم نیلچی، مدیر آموزش کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادر این تخفیف‌ها شامل دوره‌های زیر است:

- دوره‌های عمومی بازارسرمایه شامل «آشنایی با سرمایهگذاری در بازار سرمایه» و «سازوکار خرید و فروش سهام در بازار سرمایه» که به‌ طور رایگان، ویژه علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه با حضور اساتید مجرب این حوزه برگزار خواهد شد.

- دوره‌های تخصصی بازار سرمایه که برای عموم و همچنین متقاضیان تمدید گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه به صورت تکدرس و با تخفیف 40 درصدی ارائه خواهد شد، همچنین برای علاقه‌مندان به آموزش‌های تخصصی بسته‌های آموزشی نیز پیشنهاد شده است که این بسته‌های آموزشی برای متقاضیان تمدید گواهینامه‌های حرفه ای نیز مفید بوده و با تخفیف50 درصد ارائه خواهد شد.

دانش‌پذیران در زمان ثبت ‌نام در سامانه مرکز آموزش کانون به آدرس lms.seba.ir با استفاده از کد رو به رو می‌توانند از تخفیف ویژه روز کارگزار بهره‌مند شوند: seba14mehr

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار بورس,اخبار داخلی
  • کد خبر : 422
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید