• 1402/05/22 - 17:04
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی و پژوهشی کانون کارگزاران بورس با پلیس امنیت اقتصادی فراجا

کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار با پلیس امنیت اقتصادی فراجا، تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی منعقد کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، امروز 22 مرداد ماه در نشستی با حضور روسای ستادی پلیس امنیت اقتصادی و  مدیران ارشد کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، طرفین ضمن بررسی ضرورت موضوع آموزش و پژوهش در حوزه بازارسرمایه، تفاهم‌نامه‌ای را در این خصوص منعقد کردند. هدف از انعقاد این تفاهم نامه افزایش دانش مالی و اطلاعات مربوط به حوزه بازارسرمایه برای پرسنل مجموعه فوق عنوان شده است.  

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا در این جلسه با تاکید بر موضوع آموزش در خصوص فعالیت در حوزه اقتصادی و به خصوص بازارسرمایه گفت: وجود آرامش و ثبات در فرآیند تجارت و اقتصاد از اهمیت ویژه ای  برخوردار است. در همین راستا اطلاع از قوانین و مقررات بازارسرمایه برای پرسنل پلیس امنیت اقتصادی دارای اهمیت است و در این راستا مباحث  آموزشی از اولویت‌های ما است.

او با اشاره به جوان بودن پلیس امنیت اقتصادی تاکید کرد: حدود 4 سال بیشتر از عمر و فعالیت این ستاد نمی‌گذرد، بنابراین پلیس امنیت اقتصادی برای ایجاد امنیت و آرامش خاطر در حوزه سرمایه گذاری، باید دانش و مهارت خود را افزایش دهد که این تفاهم نامه گامی در همین جهت است، زیرا توسعه پایدار فعالیت‌های اقتصادی سالم در حوزه بازارسرمایه از اهداف این مجموعه است. 

عظیم ثابت، دبیرکل کانون کارگزاران نیز عنوان کرد: معاونت آموزش و توسعه کانون کارگزاران به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی در بازارسرمایه، برای ارتقا سطح سواد مالی پرسنل این مجموعه که یاری‌رسان حافظان امنیت در حوزه اقتصاد است، از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کند.

در ادامه، مسلم نیلچی، معاون آموزش و توسعه کانون نیز به شرح امکانات آموزشی و اولویت‌ها و رویه‌های پژوهشی کانون و طرح موضوعات پژوهشی از منظر مسایل حوزه امنیت اقتصادی با محوریت بازار سرمایه پرداخت.

  • گروه خبری : اخبار بورس,اخبار داخلی
  • کد خبر : 506

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید