• 1402/02/13 - 15:50
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در روز گرامیداشت مقام معلم، آغاز شد؛

فعالیت نشریه علمی کارگزاران بورس با هدف تقویت مطالعات کاربردی صنعت مالی

نشریه علمی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار با هدف کمک به شناسایی مشکلات صنعت مالی و یافتن راهکارهای علمی و کاربردی مناسب برای حل آن، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، کارگزاران بورس نشریه‌ای است با رویکرد علمی که با رسالت توسعه دانش مالی در بازار سرمایه کشور، شناسایی مسائل صنعت مالی ایران و ارائه راهکار برای آن، مقاله‌های علمی در حوزۀ بازارها، نهادها و ابزارهای مالی را به صورت فصلنامه منتشر می‌کند. این نشریه از اردیبهشت سال 1402 آغاز به کار کرده و به‌ طور فصلی منتشر خواهد شد.

نخستین نشست اعضاء هیئت تحریریه نشریه علمی کارگزاران بورس با حضور محمدرضا دهقانی احمدآباد دبیرکل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار مدیر مسئول نشریه، مسلم نیلچی معاونت آموزش و توسعه کانون کارگزاران سردبیر نشریه و اعضای هیئت تحریریه برگزار شد.

در این جلسه، اعضای هیئت تحریریه ضمن بررسی اهداف، محورهای فعالیت، نوع و فرایند دریافت، داوری و پذیرش مقالات، به ترسیم جایگاه این نشریه و تمایز آن با سایر نشریات دانشگاهی به بحث و تبادل نظر پرداختند. همچنین در این جلسه به کاربردی بودن مقالات با هدف رفع دغدغه‌های صنعت مالی تاکید شد.

شایان ذکر است؛ سعید اسلامی بیدگلی استادیار دانشگاه علامه طباطبائی، محمد اصولیان استادیار دانشگاه شهیدبهشتی، عباس افلاطونی دانشیار دانشگاه بوعلی سینا، کامران پاکیزه استادیار دانشگاه خوارزمی، مسلم پیمانی دانشیار دانشگاه علامه طباطبائی، روح اله فرهادی استادیار دانشگاه آزاد اسلامی، حسین محسنی استادیار دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، علی نمکی استادیار دانشگاه تهران، اعضای هیئت تحریریه این نشریه هستند.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه ارسال مقالات خود به این نشریه به آدرس jeb.seba.ir مراجعه نمایید.

  • گروه خبری : اخبار بورس,اخبار داخلی
  • کد خبر : 458

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید