پایگاه اطلاع‌رسانی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار

site-logo
خانه » اخبار و رویدادها » اخبار داخلی » مجمع عمومی عادی سالیانه کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار برگزار شد

در مجمع عمومی عادی سالیانه کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ تصویب شد، موسسه حسابرسی دایارهیافت به عنوان حسابرس مستقل و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی بهراد‌مشار به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۹۷ انتخاب شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار با حضور ۸۱ شرکت کارگزاری (معادل ۷۵% شرکت‌های کارگزاری) در روز یک‌شنبه مورخ ۲۴ تیرماه ۹۷ در محل کارگزاری بانک ملی ایران از ساعت ۱۴ الی ۱۶ تشکیل شد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه رئیس جلسه پس از حصول اطمینان از حضور اکثریت اعضاء، رسمیت جلسه را اعلام نمود. گزارش هیأت مدیره راجع به فعالیت و وضعیت کانون در ارتباط با عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ توسط دبیر کل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار ارائه گردید و پس از آن گزارش حسابرسی مستقل و بازرس کانون در مورد صورت‌های مالی برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۶  قرائت شد.

اعضای حاضر در جلسه پس از بحث و تبادل نظر، صورت‌های مالی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار شامل ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد، با اکثریت آرا تصویب نمودند و در ادامه موسسه حسابرسی دایارهیافت به عنوان حسابرس مستقل و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی بهراد‌مشار به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ با اکثریت آرا انتخاب گردیدند.

هم‌چنین جهت درج آگهی دعوت مجامع کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار طبق روال سال‌های قبل، با اکثریت آرا روزنامه دنیای اقتصاد انتخاب شد.